boyaci20 yıllık geçmişin bize verdiği güven ve tecrübeyle her türlü boya badana işlerini uygulama esaslarına uyarak titizlikle yapan bir İstanbul boyacı ekibiyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek, müşterilerimiz için en uygunu ve doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. Bu amaçlar geçmiş tecrübelerimize de dayanarak müşterilerimize en uygun malzeme, işçilik ve fiyat teklifinde bulunuyoruz.

   İyi yapılmış bir boya badana işi ancak kaliteli malzemelerin usta ellerde kullanılmasıyla ortaya çıkar.

Biz de yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ve işçilik, olmazsa olmazlarımızdır.

Sizde küçük büyük her türlü boya badana işleriniz için bizi arayarak anında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey bize whatsapp dan boyanmasını istediğiniz kısımların resimlerini atmanız ve iş hakkında kısa bilgi vermeniz yeterlidir. Büyük çaplı boyanacak alanlar için keşif yapıyoruz.

 

 

 

Boya badana öncesi tüm zemin ve eşyaları örterek olası boya damlaları ve dökülmeler den muhafaza ediyoruz. İş bitiminde tek bir küçük damla bırakmadan evinizi tertemiz olarak teslim ediyoruz.

 

temiz-boyaci

 

 

İşimizde bizi yarı yolda bırakmayan ve müşterilerimize karşı mahcup duruma düşürmeyen kalite de boyalar kullanıyoruz . Bunun yanında uzun ömürlü, kokusuz ve silinebilir boyalar olmasına da dikkat ediyoruz.

 

kaliteli-boya-badana

 

 

Evine hemen taşınmak veya boya badana işini en kısa sürede aradan çıkarmak isteyen kişiler için boyacı ekibimiz ile bir günde boya badana işinizi bitirip teslim ediyoruz.

 

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-02-09 12:44:31Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com¸´ÿFQàB»